خرید رپورتاژ | بای لینکز

خرید رپورتاژ

خرید رپورتاژ آگهی

خرید رپورتاژ

خرید رپورتاژ

رپورتاژ چیست

رپورتاژ یعنی چه ؟ ، معنی رپورتاژ آگهی چیست ؟ معنی واژه رپرتاژ ، رپورتاژ در معنا ، گزارش است اما رپورتاژ آگهی اینترنتی در دنیای مجازی ، مقاله ای است که با هدف سئو و بهینه سازی طراحی و آماده سازی شده است و درباره یک محصول یا یک سایت بطور هوشمندانه ای نوشته شده است ، به طوری که در آن از کلمات کلیدی و کلید واژه های مهمی استفاده شده است که می تواند برای وب سایت شما بسیار حائز اهمیت باشد.
این رپورتاژ به همراه یک یا دو عکس در سایت هایی که امکان درج رپورتاژ آگهی در آنها فراهم است به عنوان یک مطلب جدید منتشر می شود و برای همیشه در سایت منتشر کننده باقی خواهد ماند.
لذا با خرید رپورتاژ آگهی ، در اصل صاحب چند بک لینک دائمی در سایتی که رپورتاژ آگهی شما در آن منتشر شده است خواهید شد.
در فضای مجازی رپورتاژ را به دو روش رپرتاژ و رپورتاژ می نویسند اما در تلفظ رپرتاژ و رپورتاژ تفاوتی وجود ندارد.

خرید رپورتاژ چه سودی برای سایت من دارد؟

همانطور که در پاراگراف قبلی عرض کردیم ، با یک بار خرید رپورتاژ آگهی شما صاحب چند بک لینک دائمی خواهید شد که برای همیشه در سایت انتشار کننده رپورتاژ آگهی فعال خواهد بود و علاوه بر آن ، رپورتاژ منتشر شده توسط بازدید کنندگان وب سایت خاطی دیده می شود و باعث کلیک بازدید کنندگان خواهد شد و از این طریق بازدید کننده نیز به وب سایت شما وارد می شود و محصول یا برند سایت شما برای تمام بینندگان وب سایت مورد نظر منتشر شده و محبوبیت وب سایت شما را نیز بالا می برد ولی مهمترین تاثیر خرید رپورتاژ آگهی روی سئو و بهینه سازی وب سایت شما ، بک لینک دائمی است که در هر رپورتاژ منتشر نمودید و این بک لینک ها باعث ثبات در رتبه وب سایت شما خواهد بود ، پس هرچه تعداد رپورتاژ های آگهی شما بیشتر باشد ، به شرط آنکه هر رپورتاژ متفاوت با رپورتاژ بعدی باشد ، برای وب سایت شما و سئو و بهینه سازی و رتبه ی گوگل آن بهتر خواهد بود. البته پیشنهاد می شود که قبل از هرچیز سئو و بهینه سازی کد نویسی وب سایت و محتوای استاندارد وب سایت خود را مورد بررسی قرار دهید.

از چه سایت های خرید رپورتاژ آگهی کنیم

سایت هایی که ما در بای لینکز برای خرید رپورتاژ آگهی معرفی می کنیم ، همه دارای پیج اتوریتی بالایی هستند و از ارزش خوبی برخوردار هستند ، ضمن آنکه تمام این سایت ها متعلق به همین مجموعه است و هیچ سایتی خارج از مجموعه نداریم که محدودیتی برای درج یا حذف رپورتاژ منتشر شده وجود داشته باشد .
پس اولین و مهمترین گزینه بعد از رتبه و پیج اتوریتی مناسب وب سایت انتخابی ، این است که آیا رپورتاژ آگهی شما برای همیشه در وب سایت منتشر شده باقی خواهد ماند ؟ چه تضمینی برای این مورد وجود دارد که مثل بسیاری از وب سایت ها ، بعد از مدت زمانی وب سایت خاطی برای همیشه حذف نشود. سایت های بای لینکز همگی بیش از پنج سال از تاریخ شروع فعالیت آنها گذشته است و با سابقه ای درخشان و فعالیت مداوم در عرصه دنیای مجازی بهترین گزینه برای خرید رپورتاژ دائمی می باشد.
رپورتاژ آگهی که ما درج می کنیم ، در ستون کناری وب سایت انتشار یافته به مدت حداقل یک ماه ثبت می گردد ، بدین سبب احتمال ایندکس شدن صفحه ی رپورتاژ آگهی شما صد در صد خواهد بود و همچنین پیج اتوریتی آن صفحه به دلیل اینکه در تمام صفحات لینک شده بالا می رود و تاثیر مطلوب تری بر روی سئو و بهینه سازی وب سایت شما خواهد گذاشت.
ما به شما پیشنهاد می کنیم رپورتاژ آگهی رایگان را نیز در انجمن های با کلیفیت برای سایت خود داشته باشید ، هرچند که ممکن است حذف شود و یا بک لینک نوفالو به سمت سایت شما ایجاد شود اما رپورتاژ آگهی رایگان در انجمن ها و شبکه های اجتماعی نظیر فیس بوک نیز می تواند به سایت شما کمک شایانی کند.

خرید رپورتاژ

یک رپورتاژ آگهی خوب چگونه است

رپورتاژ خوب ، به طور هدفمندی نوشته شده است ، کلیدواژه های مهمی در آن به طرز هوشمندانه ای استفاده شده که بتوان یک الی سه عدد از آنها را به صفحه ی مورد نظر لینک کرد. یک رپورتاژ آگهی خوب دارای یک تیتر h1 قوی و مهم و چند تیتر h2 استثنائی است.
برای یک رپورتاژ خوب یک یا دو تصویر مرتبط طراحی می شود که با استفاده از تگ alt در تصویر مورد نظر توضیح مناسبی نوشته می شود و بعضا محصول مورد نظر لینک مستقیم فالو می کنیم.
یک رپورتاژ خوب ، رپورتاژی جامع و کامل است و در چندین پاراگراف و متنی نسبتا بلند می باشد. رپورتاژ نوشته شده بدون غلط نوشته می شود و دقت لازم را در متن نوشته شده و استفاده از کلمات کلیدی آن مبذول بفرمایید.

تغییرات در رپورتاژ آگهی

همه ی تغییرات بایستی تا قبل از منتشر شدن رپورتاژ آگهی انجام گیرد. اما قبل از انتشار رپورتاژ خریداری شده ، معمولا یک بار به صورت تستی و بدون انتشار در سایت مورد نظر پیش نویس می شود و لینک پیش نویس برای شما ارسال می گردد تا درصورت نیاز به هرگونه ویرایش رپورتاژ ، تغییرات مورد نظر انجام گیرد و در نهایت رپورتاژ آگهی به تایید شما رسیده و در وب سایت مربوطه منتشر می شود.

قیمت خرید رپورتاژ

خرید رپورتاژ در سایت های این مجموعه با قیمت های بسیار متنوعی و بر اساس پیج اتوریتی و قدمت سایت ها تعیین شده است ، قیمت خرید پورتاژ از 30 هزار تومان تا 250 هزار تومان در هر پلن متغیر می باشد. البته در برخی از اعیاد و مناسبت ها تخفیف هایی به صورت جشنواره آغاز می شود که کدهای تخفیف برای مشتریانی که حداقل یک بار خرید کردند از طریق پیامک ارسال می گردد که قیمت های خرید رپورتاژ را از 5 تا 30 درصد کاهش می یابد.
پس با بای لینکز می توانید از از خرید رپورتاژ آگهی ارزان قیمت نیز بهرمند شده و بهترین و کم هزینه ترین بهینه سازی را برای وب سایت خود انجام دهید.

خرید رپورتاژ

نحوه ی خرید رپورتاژ را در این بخش خدمتتان عرض می کنیم.
در ابتدای کار ، یک رپورتاژ خوب می نویسید که ترجیحا مواردی را که در بخش رپورتاژ آگهی اعلام شد استفاده کنید.
سپس یک تصویر مرتبط با متن رپورتاژ آگهی خود طراحی کنید و رپورتاژ و تصویر آماده شده را در یک فایل ورد درج کنید و فایل را ذخیره کنید. اکنون رپورتاژ شما آماده ی استفاده است.
به بخش خرید رپورتاژ ما وارد شده و پلن مورد نظر خود را انتخاب کنید.
به ما ایمیل زده و رپورتاژ خود را جهت بررسی برای ما ارسال کنید.
در صورت تایید ، لینک فروش آنلاین رپورتاژ آگهی برای شما ارسال می گردد
به بخش فروش آنلاین رپورتاژ وارد شده و پلن خود را انتخاب کرده و پرداخت نمایید.
کمتر از 24 ساعت اداری پس از ثبت سفارش و پرداخت ، رپورتاژ آگهی شما در پلن مربوطه فعال و از طریق ایمیل اطلاع رسانی می گردد.
برای مشاهده پلن های خرید رپورتاژ آگهی لطفا وارد لینک زیر شوید و یا با ایمیل زیر با ما تماس بگیرید.
نمونه رپرتاژ آگهی در تمام سایت هایی که به همراه پیج اتوریتی در بخش مشاهده پلن ها و تعرفه ها برایتان لیست شده اند قابل بازدید و بررسی می باشد.

خرید رپورتاژ

تماس : Toprankatsign iconbacklinksfa.com

تمامی حقوق مطالب سایت متعلق به گردانندگان آن هست
طراحی و اجرا:خرید بک لینک