خرید بک لینک | بای لینکز

خرید بک لینک

خرید بک لینک با کیفیت

خرید بک لینک

بک لینک

بک لینک چیست ؟ بک لینک به پیوندهایی گفته می شود که از دیگر سایت ها به سمت سایت شما اشاره شده است و با کلیک کاربر روی آن ها به سایت شما ورود می کنند ، معنی بک لینک در ویکی پدیا به عنوان پیوند ورودی یاد شده است و نوشته شده است که یک ابرپیوند از یک وبگاه به وبگاه دیگر می باشد که یکی از موارد تعیین کننده ی میزان بهینه سازی موتورهای جستجوی می باشد. بک لینک های انواع گوناگون دارند ، بک لینک موثر و فالو و موارد دیگر که در ادامه به آن خواهیم پرداخت.

بک لینک رایگان

بک لینک رایگان چیست ؟ ما می توانیم در شبکه های اجتماعی مثل فیس بوک ، اینستاگرام ، انجمن های اینترنتی ، بخش نظرات وب سایت های مختلف ، علاوه بر نوشتن متن ، ایجاد بک لینک رایگان کنیم ، بدین صورت که مثلا در بخش نظرات وب سایتی که صفحه ی نظراتش در صفحه ای جداگانه نیست مثل سیستم های مدیریت محتوای وردپرس ، علاوه بر اظهار نظر خود درباره وب سایت و یا محصول شرکت خاطی ، آدرس وب سایت خود را به صورت هایپر لینک درج کنیم و با این روش ایجاد بک لینک رایگان برای وب سایت خود کرده باشیم ، یا در انجمن ها پس از نوشتن متن خود آدرس منبع را به سایت خود هایپر لینک کنیم و بک لینک رایگان ایجاد کنیم. اما نکته ی اصلی اینجاست که ، بک لینک هایی را به عنوان بک لینک موثر می شناسیم و برای وب سایت ما سودمند است که به صورت فالو باشند ، بسیاری از وب سایت ها پس از انتشار نظرات یا در انجمن ها بک لینک ها را به صورت نوفالو تغییر می دهند که این نوع بک لینک تاثیر مناسبی برای وب سایت ما ندارد.

نقش خرید بک لینک برای وب سایت

خرید بک لینک چه نقشی در ارتقاء وب سایت ما در موتورهای جستجوی ازجمله گوگل دارد ؟ فرض کنیم که من یک سایت فروشگاهی یا ارائه خدماتی دارم که اگر رتبه های اول جستجوی گوگل را در موضوع خود داشت بسیار مراجعه کننده داشتم و فروش بالایی داشتم.

خرید بک لینک

قدم اول بایستی وب سایت به لحاظ کد نویسی و محتوا سازی استاندارد سئو شده باشد پس با نصب قالب های سئو شده و ریسپانسیو و همینطور نصب افزونه های مختلف سایت خود را سئو کرده و از طریق آنالیزور های موجود ، سئوی سایت خود را بررسی نمایید ، مهم است که وب سایت شما برای سیستم های مختلف نیز سئو شده باشد مثلا موبایل ، تبلت و کامپیوتر. سئوی سایت به دو بخش تقسیم می شود ، سئوی قالب سایت و بهینه سازی محتوای سایت که محتوای استاندارد نیز به فونت ، حجم تصاویر ، درج تگ alt بر روی تصاویر ، بولد کردن بخش های مهم و تیتر بندی گفته می شود که نمونه های یک محتوای استاندارد را می توانید در بای لینکز نیز مشاهده نمایید ، ما سعی کردیم در بای لینکز همواره از محتوای استاندارد استفاده کنیم.

سئو

پس از سئوی سایت و ایجاد محتوای استاندارد نوبت به خرید رپورتاژ آگهی در چند سایت قوی می رسد ، چند مقاله درباره سایت یا محصول خود بنویسید و برای هر یک از رپورتاژ ها تصاویری طراحی کنید و حداکثر سه کلید واژه مهم را در رپورتاژ انتخاب کرده و به سمت سایت خود لینک کنید. ، بدین صورت شما با یک تیر که همان خرید رپورتاژ باشد ، یک تیر مهم هم زده اید و آن خرید بک لینک دائمی می باشد چرا که رپورتاژ آگهی که بای لینکز ارائه می کند با تضمین این است که برای همیشه در وب سایت مذکور باقی بماند و هرگز حذف نشود پس با خرید رپورتاژ آگهی ، شما صاحب چند بک لینک دائمی شدید.

بعد از انتشار یافتن رپورتاژ های آگهی و ایندکس شدن آنها نوبت به خرید بک لینک در کدهای قالب وبلاگ است ، برای اینکه متوجه بشویم که رپورتاژ آگهی ما در گوگل ایندکس شده است یا خیر ، عبارت site: را در جستجوی گوگل نوشته و جلوی آن آدرس وب سایتی که سفارش رپورتاژ آگهی دادید را بدون فاصله درج کنید و بعد از آن با زدن اسپیس یک فاصله ایجاد کرده و عنوان رپورتاژ خود را بطور کامل نوشته و جستجوی کنید ، اگر در نتیجه ی ارائه شده توسط گوگل ، آدرس صفحه ای که رپورتاژ آگهی شما درج شده نمایش داده شد مشخص می شود که رپورتاژ آگهی ایندکس شده است و می توانید برای خرید بک لینک ارزان در کدهای قالب وبلاگ اقدام نمایید.

خرید بک لینک در کدهای قالب وبلاگ طراحی شده در سایت های ارائه دهنده قالب وبلاگ بدین صورت است که شما چند کلیدواژه انتخاب کرده و به صفحه اول سایت یا صفحات داخلی لینک می کنید و آنها را لیست کرده و در اختیار ما قرار میدهید ، ما بک لینک های شما را اینطور در کدهای قالب درج می کنیم که با هربار ورود کاربر به بخش دریافت کد قالب وبلاگ ، یکی از بک لینک های شما در داخل کدهای قالب وبلاگ ، بخش ویژه منتشر می شود ، کاربر با دریافت کد و استفاده از قالب وبلاگ ، بک لینک شما را در وبلاگ خود انتشار می دهد و بدین صورت شما با قیمت بسیار ارزان خرید بک لینک انبوه کردید چون روزانه هزاران وبلاگ نویس فعال از قالب های وبلاگ مجموعه بای لینکز استفاده و بک لینک های زیادی را برای شما با رتبه های مختلف ایجاد می کنند. لینک بیلدینگ چیست؟ لینک بیلدینگ به مراحلی می گویند که باعث افزایش رتبه در گوگل و موتورهای جستجوی می شود که ما بطور کامل این مراحل را در بای لینکز و در همین صفحه توضیح می دهیم.

پس از یک دوره سه ماهه شما صاحب بک لینک های متوسطی هستید که به وب سایت شما ثبات می بخشد ، اکنون نوبت به خرید بک لینک قوی است ، خرید بک لینک با کیفیت در مجموعه بای لینکز که جزو گروه اول بک لینک های ما می باشد. با خرید بک لینک قوی وب سایت شما نسبت به دیگر رقبا پیشرفت چشم گیری خواهد داشت چرا که قبل از آن اقدامات لازم برای این پیشرفت فراهم گشته است ، پس از خرید حداقل ده بک لینک قوی ، منتظر بمانید تا پیشرفت حاصل از زحمات شما شکل گیرد ولی در این زمان انتظار بیکار ننشینید.

خرید بک لینک

با بروز رسانی مداوم وب سایت خود به روش استاندارد ( آموزش محتوا سازی استاندارد )، سایت خود را پیشرفت دهید ، کلیدواژه های مهم را بولد کنید و کلماتی را که در صفحات دیگر وب سایت شما توضیح مناسبی برای آن داده شده است را به صفحات داخلی وب سایت خود لینک کنید ، در هر متن و محصولی که ارائه می کنید همواره به فکر جستجو گران گوگل باشید که از چه کلمات و واژه هایی بایستی استفاده کنید تا شما را بهتر پیدا کنند ، استفاده از تصاویر را جدی بگیرید ، در آینده ای نزدیک پس از ارتقاء وب سایت ، شما با حجم زیادی ورودی روبروی خواهید شد که از بخش تصاویر گوگل وارد سایت شما می شوند ، برای هر تصویری که منتشر می کنید توضیح مناسبی در بخش alt قرار دهید و هنگام انتخاب توضیح نیز به فکر جویندگان گوگل باشید. از کلید واژه هایی که با عنوان آنها بک لینک خریدید در وب سایت خود بیشتر استفاده کنید.

محتوای استاندارد

با صبر و حوصله به بروزرسانی و انتشار محتوای استاندارد بپردازید تا سایت شما کم کم به صفحه اول جستجوی گوگل برسد. هرگز نا امید نشوید چون شما تنها فردی نیستید که بهترین راه را انتخاب کردید ولی صفحه ی اول جستجوی گوگل تنها جای ده سایت است و رقابت در صفحات اول و دوم بسیار بیشتر است و همه ی خوب ها در صفحات اول جستجوی گوگل قرار گرفتند ، شاید حتی در ماه یک قدم پیشرفت کنید اما مهم است که پیشرفت کردید و با همین روند پیش بروید تا به بهترین جایگاه برسید.

محتوای استاندارد

هاست و سرورهای وب سایت خود را مهم بدانید ، وب سایت شما باید در جایی نگهداری شود که بیشترین ورودی را از آنجا دارید ، وقتی ورودی شما بیشتر از ایران است سعی کنید از هاست داخل کشور ایران استفاده کنید و هنگام خرید بک لینک نیز این نکته را توجه کنید که بک لینک هایی که هاست وب سایت مورد نظر در داخل ایران است کمی بهتر از سایر وب سایت ها می باشد ، همواره از هاست قدرتمندی استفاده کنید که با ورود بسیار زیادی از کاربران ثبات داشته و قطع نشود ، وب سایتی که قطعی داشته باشد در گوگل افت بسیار زیادی خواهد کرد و این یکی از مواردی است که در اسپم شدن سایت توسط گوگل مهم است ، لطفا بدانید که سایت اسپم چیست و چطور از وب سایت خود نگهداری کنید. مراقب وب سایت خود هنگام حجوم خریداران و فروش چند برابری خود باشید که سایت قطع یا کند نشود.

فروش بالا

نیرو های جدید استخدام کنید تا بتوانید پاسخ گوی نیاز مشتریان خود باشید ، هنگامی که مشتریان زیادی به شما مراجعه می کنند شما به تنهایی فرصت پاسخ گویی مناسب را ندارید ، خاطرتان باشد که روزی وب سایت شما برای ورود حتی یک کاربر منتظر بود پس اکنون قدر این ورودی مطلوب را بدانید و تک تک ورودی های خود را به پول تبدیل کنید.

خرید بک لینک

خرید بک لینک فقط یکی از مراحل چندگانه رسیدن به رتبه اول جستجوی گوگل است و اگر به تنهایی و فقط با تکیه بر خرید بک لینک قصد دارید به صفحه اول جستجوی گوگل برسید ، شک نکنید که بیهوده هزینه می کنید و نتیجه ای نخواهید گرفت ، هرچند قطعا پیشرفتی حاصل می شود اما ماندگاری در رتبه ی مطلوب فقط با یکی از حلقه های مهمی که در بالا خدمتتان عرض کردیم شکل نمی گیرد ، پس راه درست را انتخاب کنید که بتوانید یک عمر از سایت خود بهره ببرید.
شبکه های اجتماعی را جدی بگیرید ، اگر نمیدانید لینک تلگرام چیست یا چطور یک کانال تلگرام مرتبط با محصولات خود داشته باشید حتما تحقیق کنید ، همینطور اینستاگرام و دیگر شبکه های اجتماعی که اکثر مردم بسته به زمان های مختلف از آن استفاده می کنند.

قیمت خرید بک لینک

بای لینکز منصف ترین وب سایت خرید بک لینک است که در طی این سالها دیده اید ، پس خرید بک لینک ارزان را از ما بخواهید ، هرچند که ارزان بودن بک لینک با توجه به کیفیت آن محاسبه می شود ولی مثلا سایتی با پیج اتوریتی 40 به بالا کمتر دیده می شود که با قیمتی بین 9 تا 13 هزار تومان بتوان در آن بک لینک خرید ، اما در بای لینکز خرید بک لینک متفاوتی را تجربه می کنید ، خرید آنلاین ، مقرون به صرفه و البته که با کیفیت و تاثیر گذار .
برای دریافت لیست قیمت بک لینک و مشاهده پلن ها (بیش از یکصد وب سایت قوی) لطفا با ایمیل زیر تماس حاصل نموده و حتما ذکر کنید که {پلن های خرید بک لینک بای لینکز را اعلام نمایید} نام بای لینکز را لطفا اعلام نمایید.

ایمیل تماس با ما : Toprankatsign iconbacklinksfa.com

ما کمتر از 24 ساعت در روزهای غیر تعطیل به تمام ایمیل ها پاسخ می دهیم و شما می توانید برای مشاوره و خرید بک لینک نیز همراه ما باشید.


تمامی حقوق مطالب سایت متعلق به گردانندگان آن هست
طراحی و اجرا:خرید بک لینک