راهنمای خرید بک لینک | بای لینکز

راهنمای خرید بک لینک

خرید بک لینک مرحله به مرحله از بای لینکز

راهنمای خرید بک لینک از بای لینکز

بک لینک ورودی به لینک هایی گفته می شود که از وب سایت های قوی و دارای اعتبار مطلوب نزد موتورهای جستجوی و گوگل ، به سمت وب سایت شما روانه می شود. ما در بای لینکز وب سایت هایی قوی و با پیج اتوریتی بالایی را به شما معرفی می کنیم و شما با خرید بک لینک از این وب سایت ها رتبه و بازدید وب سایت خود را بهبود خواهید بخشید

برای خرید بک لینک به روش زیر عمل کنید :

1 - ورود به صفحه اول بای لینکز و انتخاب بخش مربوطه که بخش های مربوطه شامل ( خرید بک لینک ، خرید رپورتاژ ، خرید بک لینک در کدهای قالب وبلاگ ) می باشد.

سپس آدرس لینک وب سایت یا وب سایت های خود را جهت بررسی از طریق ایمیل اعلام شده (Toprankatsign iconbacklinksfa.com) برای ما ارسال می کنید.

در این مرحله ما بررسی می کنیم که وب سایت مذکور در چه رتبه ای قرار دارد و خدای نکرده فیلتر نباشد و همینطور در گوگل اسپم شناخته نشده باشد ، درصورتی که هیچ یک از موارد ذکر شده وجود نداشت لینک وب سایت شما مورد تایید قرار می گیرد و به همراه توضیحی به بخش خرید آنلاین بک لینک راهنمایی خواهید شد.

در بخش مربوطه تمامی وب سایت های ما که لیست آنها را در بای لینکز نیز دیده اید به همراه پیج اتوریتی و قیمت خرید بک لینک یک ماهه و سه ماهه ارائه شده اند که در کنار آنها امکان سفارش آنلاین نیز وجود دارد.

cart 1

قیمت خرید بک لینک سه ماهه با 20 الی 25 درصد تخفیف محاسبه و درج شده است.

با انتخاب یک پلن به مرحله بعد رفته و سیستم از شما عنوان بک لینک و آدرس بک لینک را درخواست می کند که عنوان و لینک خود را در جایگاه های مربوطه وارد کرده و به مرحله بعد خواهید رفت.

cart 2

در مرحله 4 اگر کد تخفیفی دارید می توانید وارد کنید ، اگر خرید دیگری دارید می بایست روی گزینه ی شروع دوباره یا مرحله 1 کلیک کنید و پلن دیگری را انتخاب کرده و مجددا از مرحله اول تا مرحله 4 تمام پلن های مورد نظر خود را سفارش دهید.

cart 3

درصورتی که تمام خرید خود را انجام داده اید به بخش تکمیل سفارش مراجعه نمایید. اگر قبلا از ما خرید کرده اید با وارد کردن یوزرنیم و پسورد وارد حساب کاربری خود شوید و اگر اولین بار است خرید می کنید یک یوزرنیم و پسورد برای خود انتخاب کرده و به صفحه ی پرداخت بانک متصل شوید.

cart 4

پس از پرداخت صورتحساب ، سفارش شما ثبت می گردد و کمتر از 24 ساعت اداری آگهی های شما در تمام پلن های سفارش داده شده فعال و از طریق ایمیلی که هنگام ثبت نام وارد کردید به شما اطلاع رسانی خواهد شد و زمان دقیق فعال شدن سفارش و زمان تمدید نیز به شما اعلام می گردد.

آگهی های شما فعال خواهند بود و حدودا پنج روز مانده به زمان انقضاء ، یک ایمیل یادآوری برای شما ارسال می گردد که اگر قصد تمدید سفارش خود را دارید اقدام کنید. درصورت عدم پاسخ ، آگهی شما یک روز پس از تاریخی که بایستی آگهی منقضی می شد از سایت حذف می گردد.


تمامی حقوق مطالب سایت متعلق به گردانندگان آن هست
طراحی و اجرا:خرید بک لینک